Soundsitive

Studio nagrań i podcastów w Łodzi

Opowiemy każdą historię za pomocą dźwięku

Wycena usług - informacje ogólne

Za godzinę nagrań z realizatorem dźwięku zapłacisz u nas 95 zł brutto. W przypadku nagrania powyżej 2 h oferujemy rabat w wysokości 10 %.

Oferujemy także kompleksowe usługi w zakresie produkcji:

• Podcastów
• Słuchowisk dla dzieci i dorosłych
• Audiobooków dla dzieci i dorosłych
• Seriali słuchowiskowych
• Reklam
• Nagrań lektorskich

Jeśli masz pytania o szczegóły oferty dotyczące cen usług kompleksowych czy niestandardowych, zachęcamy do kontaktu.

Stowarzyszenie jest nastawione na realizację nagrań aktorskich i lektorskich. W przypadku zlecenia realizacji większej ilości nagrań oferujemy zniżkę. Wielkość rabatu podlega negocjacji.

Usługi realizowane są w ramach działalności gospodarczej prowadzonej przez Stowarzyszenie Soundsitive Studio, które jest organizacją pozarządową. Stowarzyszenie Soundsitive Studio nie jest płatnikiem VAT. Wystawiamy fakturę bez VAT.

Realizacja dźwięku i montaż

Zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej realizacji dźwięku w studiu? Zaufaj naszym umiejętnościom i uzyskaj jakość nagrań na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm i instytucji kultury, jak i podmiotów z sektora NGO i klientów indywidualnych.

Zakres oferowanych usług:

 • wynajem studia z realizatorem 
 • obróbka i montaż materiałów dźwiękowych 
 • wynajem lektora (z naszego banku głosów)
Poproś o wycenę!
Produkcja audiobooków i słuchowisk

Masz ciekawy tekst, który chciałbyś przedstawić przy pomocy dźwięku? Z radością przeprowadzimy Cię przez cały złożony i fascynujący proces powstawania audiobooka. Wystarczy, że wyślesz nam PDF z tekstem, a my już zajmiemy się resztą. 

Opracujemy tekst specjalnie pod nagranie z wybranym przez Ciebie aktorem z naszego banku głosów. Następnie zrealizujemy nagrania w profesjonalnym studiu nagrań i wykonamy montaż dźwięku. Gotowe nagranie audiobooka otrzymasz w formie wysokiej jakości plików audio. 

Chcesz większego rozmachu? Zamień dźwięk w emocje i zdecyduj się na realizację słuchowiskaZaskocz swoich odbiorców bogactwem głosów, efektów i muzyki.  

W ramach usługi nagrywamy i montujemy potrzebny materiał audio (w tym przypadku cena obejmuje dodanie efektów dźwiękowych i utworów muzycznych z licencjonowanych bibliotek). Zapewniamy także reżysera i kierownika produkcji, którzy czuwają nad całym procesem twórczym. Aktorzy z naszego banku głosów ożywią każdą, nawet najbardziej złożoną historię. 

Nie chcesz korzystać z baz utworów, bo potrzebujesz żywej muzyki? Nasz zaprzyjaźniony kompozytor służy niezbędną pomocą. 

Poproś o wycenę!
Realizacja reklam audio i podcastów

Podcasty to teraźniejszość i przyszłość rynku audio. To także znakomity sposób na interesującą
i niestandardową promocję Twojego biznesu i dotarcie do tysięcy odbiorców. Rynek podcastów
w Polsce dynamicznie rośnie – w ciągu ostatniego roku urósł on o kilkaset procent. Nie pozwól by Twoja firma została w tyle za konkurencją. 

Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych pakietów usług – wynajęcia studia z realizatorem oraz montażu uzyskanego materiału. Im więcej nagrywasz, tym więcej zyskujesz! Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy i doradzimy. 

Chcesz dotrzeć do swoich klientów w bardziej tradycyjny sposób? Stwórz z nami optymalną reklamę radiową. Usługa obejmuje koszty wynajęcia studia, realizację dźwięku, wynagrodzenie lektora, oczyszczenie materiału oraz jego montaż i koszty produkcji. Efekty dźwiękowe oraz utwory muzyczne wchodzące w skład materiału wyceniane są osobno.

Poproś o wycenę!
Słuchowiska na żywo

Chcesz przeżyć wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które uświetni jubileusz Twojej firmy lub inną ważną dla Ciebie okazję? Zamów u nas realizację słuchowiska na żywo. Ta niestandardowa forma przekazu, łącząca cechy słuchowiska, opery i spektaklu teatralnego z pewnością zaintryguje Twoich odbiorców.

W ramach wykonania usługi zapewniamy:  

 • opracowanie scenariusza
 • organizację zespołu aktorskiego oraz jego prób 
 • użycie efektów dźwiękowych w czasie wydarzenia 
 • promocję wydarzenia w social mediach (Facebook, Instagram) i mediach tradycyjnych 
 • projekt graficzny materiałów promocyjnych

Każde organizowane przez nas wydarzenie wyceniamy indywidualnie w zależności od zaawansowania projektu. Jesteśmy otwarci na pytania i sugestie. Zachęcamy do kontaktu.

Poproś o wycenę!
Warsztaty wokalne dla dzieci

Twoje dziecko uwielbia śpiewać? Chcesz spełniać jego wokalne marzenia i dbać o jego muzyczny rozwój? Zależy Ci na tym, żeby poczuło się jak prawdziwy wokalista?
Zapraszamy na warsztaty wokalne dla najmłodszych w profesjonalnym studiu nagrań.

Wyposażyliśmy i wygłuszyliśmy je tak, aby stworzyć w nim jak najbardziej komfortowe warunki do zabawy głosem.
Na Twoje dziecko czekają nasze wysokiej jakości mikrofony oraz system odsłuchowy.
Wszystko po to, aby Twoja pociecha mogła usłyszeć prawdziwe brzmienie swojego głosu, bez zbędnych zniekształceń czy zabrudzeń. 

Warsztaty prowadzi Ewa Spanowska, dyplomowana aktorka, na co dzień współpracująca m.in. z Teatrem Muzycznym w Łodzi.

W miłej atmosferze, pod okiem profesjonalisty, Twoje dziecko pozna ćwiczenia z zakresu prawidłowej dykcji i emisji głosu, dostosowane do jego wieku i możliwości

Na koniec będzie mogło pokazać swoje umiejętności, śpiewając specjalnie przygotowaną na tę okazję piosenkę.
Po warsztatach otrzymasz na własność nagranie audio piosenki zaśpiewanej przez całą grupę.

Podstawowe informacje:

 • Czas trwania warsztatów: 60 minut
 • Liczba uczestników: do 6 osób
 • Cena warsztatów: 350 zł brutto za całą grupę warsztatową
 

Zakres warsztatów:

 • ćwiczenia oddechowe
 • ćwiczenia logopedyczno-artykulacyjne
 • rozśpiewanie
 • nauka dedykowanej piosenki
 • nagranie audio dedykowanej piosenki
Skip to content