Wystawiliśmy dwukrotnie słuchowiska na żywo dla Filharmonii Łódzkiej. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie artystyczne w Łodzi i jedno z pierwszych w naszym kraju. Utwory zostały bowiem przedstawione publiczności Filharmonii Łódzkiej w formie prawdziwego spektaklu słuchowego. Na scenie wystąpili na żywo nie tylko aktorzy, muzycy i chórzyści, ale także zostały wyemitowane efekty dźwiękowe. 

W czerwcu 2018 roku wspólnie z Filharmonią Łódzką i Chórem dla (nie)opornych wystawiliśmy na żywo ,,Słuchowiska z nutką grozy” na podstawie dwóch opowiadań mistrza grozy – H.P. Lovecrafta ( Grobowiec oraz Muzyka Ericha Zanna). 

Zaś we wrześniu 2019 roku wystawiliśmy słuchowisko na żywo „Hej, zagrajcie siarczyście!”. Było to wyjątkowe spotkanie opery i słuchowiska na deskach Filharmonii Łódzkiej. Ponad 200 aktorów, muzyków i chórzystów na scenie. W czasie wydarzenia zaprezentowano oryginalną, łączącą cechy obu gatunków, interpretację słynnej opery „Straszny dwór ” Stanisława Moniuszki w formie słuchowiska na żywo.

Słuchowiska „Hej, zagrajcie siarczyście!” można wysłuchać w całości pod adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLAmwPWLQhnYSJH5NSHk-ewLcePbyDauC8