O nas

Soundsitive Studio to projekt z perspektywy dźwięku. Naszą działalność oparliśmy na trzech filarach.

Pierwszym z nich jest kompleksowa realizacja, montaż i produkcja nagrań, prowadzona z troską o zachowanie najwyższych standardów jakości. Obejmuje ona zarówno nagrania studyjne, jak i pozastudyjne. Wraz z zespołem współpracowników prowadzimy warsztaty z autoprezentacji i emisji głosu. Swoją ofertę kierujemy także do szkół i innych placówek edukacyjnych, ucząc jak zrobić własne słuchowisko. Na indywidualne zlecenia Klientów realizujemy również słuchowiska na żywo, przełamując schematy i łącząc ze sobą różne konwencje artystyczne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów o profilu działalności Soundsitive Studio, odwiedź zakładkę Oferta. Jeśli chcesz zadać nam konkretne pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego, wyślij wiadomość na adres kontakt@soundsitivestudio.pl lub zadzwoń pod numer +48 530-151-242.

Historia projektu

Od samego początku udowadniamy, że z perspektywy dźwięku pasja brzmi inaczej. Nasz projekt powstał w 2017 roku w Łodzi. W tym czasie zaczęliśmy nagrywać, reżyserować i realizować własne słuchowiska, zarówno te adaptowane, jak i oparte na oryginalnych scenariuszach. W czerwcu 2018 roku wspólnie z Filharmonią Łódzką i Chórem dla (nie)opornych wystawiliśmy na żywo ,,Słuchowiska z nutką grozy” na podstawie dwóch opowiadań H.P. Lovecrafta. Od października 2018 roku odpowiadamy za realizację i montaż najciekawszych felietonów magazynu kulturalnego ,,Kalejdoskop, czytanych przez znanych aktorów związanych z województwem łódzkim, takich jak m.in. Zbigniew Zamachowski, Bronisław Wrocławski, Kamil Maćkowiak i Monika Buchowiec.

W listopadzie 2018 roku założyliśmy Stowarzyszenie Sounditive Studio, które obecnie liczy dziewięcioro członków. W ten sposób chcemy promować sztukę i kulturę audialną, a także edukować w tej materii dzieci, młodzież oraz osoby niepełnosprawne.

Jesteśmy laureatem jednej z najbardziej prestiżowych inicjatyw dla młodego biznesu w Polsce - konkursu "Młodzi w Łodzi. Mam Pomysł na Startup". Zdobyliśmy w nim nagrodę Rektora Uniwersytetu Łódzkiego w wysokości 6000 złotych oraz prawo do dwuletniej rezydentury w łódzkim Art_Inkubatorze.

Zespół